APARTMÁN Zafír

POČET IZIEB:

2- izbový apartmán

POSCHODIE:

2. NP

ROZLOHA:

101,95

CENA:

346 150 €

STAV:

VOĽNÝ

 

cupboard, closet, clothes, clothing, furniture, furnishing, interior, decor

5,05 m² | 5,29 m²

Predsieň | Chodba

shower, cabin, bathroom, furniture, furnishing, interior, decor

8,12 m²

Kúpeľňa + WC

bedroom, bed, sleep, frame, picture, furniture, furnishing, interior, decor

31,33 m²

Spálňa

kitchen, fridge, stove, ventilator, furniture, furnishing, interior, decor

52,16 m²

Obývacia izba + Kuchyňa

Palácový apartmán

Jeden z najkrajších apartmánov Levočského paláca vôbec je kráľovský ZAFÍR. ZAFÍR je dokonalým umeleckým architektonickým skvostom. S veľkorysým vstupom sa pred Vašimi očami rozprestrie veľkorysý apartmán s kráľovskou výmerou 101,95 m2 je obklopený nádhernými historickými klenbami. Rozdelenie apartmánu je unikátne. Samostatná veľká priestranná obývacia izba s kuchynským kútom je excelentnou prehliadkou kultúrnej a historickej tvorivosti našich predkov.

IMG_3905

Z kuchynského priestoru, cez čarovné okno pripomínajúce „perníkovú chalúpku“ sa rozprestiera výhľad do arkádového nádvoria .

 Kuchynský priestor je pritom vsadený tak, že vytvára dokonalé oddelenie kuchyne od jedálne a obývačky s exkluzívnou výmerou 52,16 m2. Prekrásne osvetlenie, ktoré lemuje klenby vytvára pocit „Francúzkeho louvre“. Kráľovská kúpeľňa dotvára pohodlie, ktoré končí vo veľkorysej 30 m2 spálni. V celom apartmáne boli použité travertínové kamenné dlažby a vytvorené osvetlenie v klenbách i historických nikách. Zafír je pôžitkom pre telo i dušu. Z jeho exteriérových dverí vychádzate na historickú , ornamentálne zdobenú terasu z ktorej sa dívate do arkádového dvora. Ak milujete vo svojom živote pôžitok, ak sa cítite byť estétom tejto doby, neopakovateľný, jedinečný a vzácny ZAFÍR je určený práve pre Vás.

VIP renesančne prevedenie

Cena vzácneho apartmánu vo VIP renesančnom prevedení dizajnového interiéru s honosne zariadenou kúpeľnou, kamennou travertínovou dlažbou i kamenným obkladom, renesančnou kuchyňou so spotrebičmi i kráľovskými kryštálovými svietidlami, historicky nasvietenými moldingmi je NA VYŽIADANIE. Cena je konečná a pevná, zahŕňa cenu vrátane spoločných častí a zariadení i podielu na zastavanom pozemku.

Diamant je kráľovským skvostom renesancie LEVOČSKÉHO PALÁCA a jeho historická, kultúrna a investičná hodnota je už dnes svetovo unikátna. Je preukázané , že historické nehnuteľnosti majú výrazne vyššiu mieru zhodnotenia asi o 26 % oproti iným nehnuteľnostiam. Počas vlastníctva i držby naviac môžete aj ďalej zhodnocovať svoje peniaze, a to prenajímaním historickej nehnuteľnosti, ktorá je ideálna aj na krátkodobé rekreačné prenájmy, z ktorých príjmy sú oveľa vyššie na jednotku , ako pri dlhodobých prenájmoch.

image_50365697

Zrekonštruovaný z vysoko kvalitných Materiálov

Podlahy

Podlahy

Kvalitné drevené podlahy.

DVERE

DVERE

Interiérové dvere s obložkovou zárubňou.

Obklady

Obklady

Kvalitné kamenné travertínové dlažby.

SVIETIDLÁ

SVIETIDLÁ

Kompletná elektroinštalácia so svietidlami.

SANITA

SANITA

Kompletná sanita, kúpeľňové batérie a WC.

KUCHYNSKÁ LINKA

KUCHYNSKÁ LINKA

Kuchynská linka vybavený spotrebičmi.

PLATOBNÉ PODMIENKY A FINANCOVANIE

Pri financovaní kúpy apartmánu

môžu záujemcovia využiť úver. Podmienky úverov závisia od bonity žiadateľa a splnenia požiadaviek zo strany banky.

Uvedené rozmery apartmánov vzhľadom na

 povinnosť zachovania historických hodnôt sa nemusia sa zhodovať s realizačným projektom. Developer si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek.

exkluzívneho historického apartmánu v Levočskom paláci sú :

25% CENY

Hradí kupujúci pri podpise zmluvy o budúcej zmluve

75% CENY

Hradí kupujúci pri podpise kúpnej zmluvy a odovzdaní apartmánu.